Aktualności

Przedłużenie zawieszenia zajęć

Informujemy, że zgodnie z informacją przekazaną przez Ministra Edukacji Narodowej z dnia 24 kwietnia 2020r. nasza szkoła pozostanie zamknięta do 24 maja 2020r. Zajęcia dydaktyczne i terapeutyczne będą odbywały się zgodnie z dotychczas przyjętymi formami (online lub poprzez przekazywanie kart pracy, filmów, gier itd.) Zapraszamy również uczniów i rodziców do kontaktu telefonicznego. Wychowawcy, nauczyciele i specjaliści pozostają do Państwa dyspozycji. 

Jednocześnie prosimy o pozostanie w domu i stosowanie się do wszystkich zaleceń w zakresie przeciwdziałania rozprzestrzenianiu się choroby zakaźnej COVID-19 wywołanej przez wirusa SARS-CoV-2.

Zawieszenie zajęć szkolnych

Na mocy decyzji Ministra Edukacji Narodowej zajęcia dydaktyczno-wychowawcze zostają zawieszone do 10 kwietnia 2020r. Prosimy o pozostanie w domach i unikanie skupisk ludzi. W ten sposób wspólnie przeciwdziałamy rozprzestrzenianiu się koronowirusa. Jednocześnie informujemy o rozpoczęciu pracy z naszymi uczniami na odległość. Każdy z nich został objęty indywidualną opieką. Sposób, rodzaj materiałów i droga komunikacji zależą od możliwości sprzętowych, percepcyjnych i organizacyjnych naszych uczniów.

Drodzy Rodzice, to jest trudny czas, wymaga znaczących zmian w codziennym życiu. Jeżeli potrzebujecie rozmowy, pomysłów na spędzanie czasu z Waszym dzieckiem, zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub internetowego.