Lato w Hodyszewie

Na wyjeździe wiele się działo. Bawiliśmy się podczas wspólnej gry i balu przebierańców. Codziennie odbywały się różne ciekawe zajęcia. Odkrywaliśmy piękno przyrody w lesie i na łące. Spotykaliśmy konie na pastwisku, koty przy ośrodku, krowy na łące.

Obóz to atrakcje i wspólne spędzanie czasu. 6 sierpnia przyjechał do nas „Teatr pod Orzełkiem”. Przeniósł nas do białego-czarnego świata. Wszyscy aktywnie uczestniczyli w
spektaklu. Śpiewali z aktorami, przeżywali w chwilach napięcia i z żalem żegnali artystów.

W poniedziałek 9 sierpnia 2021r. byliśmy na wycieczce w Drohiczynie. Zwiedziliśmy
Muzeum Kajaków, wystawę starych motorów. Obejrzeliśmy Katedrę Trójcy Przenajświętszej oraz Cerkiew Św. Mikołaja. Weszliśmy na Górę Zamkową, a w drodze powrotnej
zatrzymaliśmy się na plaży w Siemiatyczach. Bawiliśmy się doskonale. Postanowiliśmy, że jeszcze tam wrócimy.

       W Hodyszewie zawsze świetnie spędzaliśmy czas. Każdego roku przyjmowaliśmy uczestników do wspólnego grona. Tym razem na otrzęsiny przenieśliśmy się do mrowiska. W czasie wolnym poznawaliśmy przyrodę, strzelaliśmy z łuku. Żarty i zabawa nie opuszczały nas ani przez chwilę. Każdy wieczór niósł za sobą coś nowego i ciekawego. Gdy pogoda nam dopisała, piekliśmy kiełbaski na ognisku. Kolejnego wieczora rywalizowaliśmy podczas różnych konkursów. Czas nam płynął wśród wrażeń i niespodzianek.
     Ostatni wieczór to czas prezentacji artystycznych. Obejrzeliśmy albumy prac każdego z uczestników. Wysłuchaliśmy mini koncertów na fletach prostych, ksylofonie, boom boom rurkach i metalofonie. Podziwialiśmy aktorów podczas etiud i prezentacji teatralnych. Powstał materiał idealny do prezentacji na białostockiej scenie. Po raz kolejny letnie warsztaty artystyczne udały się i wszyscy wjechali z nich zadowoleni, a na pożegnanie upewnili się, że za rok spotkamy się ponownie. Wszyscy na to czekamy.