Zgodnie z poleceniem Wojewody Podlaskiego z dnia 24 marca 2020r. informujemy o przedłużeniu czasowego zawieszenia działalności wszystkich punktów Ośrodka Dziennego Pobytu, Mieszkania Wytchnieniowego oraz Programu PFRON 25 Plus do dnia 10 kwietnia 2020r. Prosimy o pozostanie w domu i stosowanie się do wszystkich zaleceń w zakresie przeciwdziałania rozprzestrzenianiu się choroby zakaźnej COVID-19 wywołanej przez wirusa SARS-CoV-2.


Jednocześnie informujemy o gotowości do realizacji niektórych form wsparcia na odległość przez różne kanały komunikacyjne. W miarę posiadanych możliwości kontaktu i zgodnie z Państwa potrzebami oferujemy opiekę psychologiczną, zajęcia rozwijające komunikację oraz komputerowe. Jeżeli w tym trudnym czasie potrzebujecie Państwo porady lub zwyczajnie rozmowy, zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub internetowego (e-mail, Messenger). Do Państwa dyspozycji pozostają opiekunowie, terapeuci, psycholog i kierownik ośrodka.

Ludmiła Bogalska 502 484 316; Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.