Integracyjne warsztaty artystyczne w Hodyszewie

Stowarzyszenie AktywniW Hodyszewie, w Ośrodku „Ojczyzna”, miały miejsce integracyjne warsztaty artystyczne, które zostały dofinansowane ze środków budżetu Miasta Białystok. Tworzyliśmy, bawiliśmy się i zwiedzaliśmy Podlasie.
Razem z nami byli nasi przyjaciele z Białorusi, których zaprosiła partnerska organizacja „Wspólnota Polska” – Podlaski Oddział. Spędzaliśmy wspólnie czas do 15 sierpnia.   Na zakończenie pobytu wzięliśmy udział w pokazach artystycznych i zaprezentowaliśmy nasze plastyczne prace. Zapraszamy do zapoznania się z materiałami video, które znajdziecie Państwo w dalszej części. 

Czytaj więcej...

Mieszkanie Wytchnieniowe

Stowarzyszenie AktywniStowarzyszenie Wspierania Aktywności Niepełnosprawnych Intelektualnie „AKTYWNI” realizuje od 01.07.2019r. zadanie publiczne z zakresu działań na rzecz osób niepełnosprawnych:

Zapewnienie opieki wytchnieniowej rodzicom lub opiekunom osób z niepełnosprawnościami w stopniu umiarkowanym lub znacznym.

Czytaj więcej...

Poznajcie Nas!

Stowarzyszenie AktywniZapraszamy Państwa do obejrzenia reportażu o działalności naszego Stowarzyszenia, jak również do zapoznania się z prezentacją będącą fotograficznym podsumowaniem roku 2018. 

Czytaj więcej...

Poszukujemy Fizjoterapeuty!

Stowarzyszenie AktywniStowarzyszenie AKTYWNI od 2009r. prowadzi Ośrodek Dziennego Pobytu jako placówkę rehabilitacyjną dla dorosłych osób ze znacznym stopniem niepełnosprawności, finansowaną ze środków Państwowego Funduszu Osób Niepełnosprawnych i Gminy Białystok.

W związku z prowadzoną działalnością, poszukujemy pracownika na stanowisko Fizjoterapeuta.

Czytaj więcej...